Дивись на нас, як на рівних.

Чи  не кожного дня поряд з нами знаходяться  люди з обмеженими можливостями. Одне з головних завдань людства не тільки допомагати їм, а головне  - дивитися на них, як на рівних.Саме з такою метою 03.12.2013 року в школі були проведені "Уроки доброти" на тему: "Дивись на нас, як на рівних".

Т. Г. ШЕВЧЕНКУ - 200 РОКІВ

У 2014 році Україна відзначає 200 - річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою, відданістю правді и свободі.

Український народ впізнає себе в творчості й долі Шевченка, свою історію, долю, славу й покликання і цим національно самостверджується, духовно очищується, морально змінюється.

Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави. Він росте й розвивається в часі, історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка…

З нагоди відзначення знаменної дати 12 березня відбулося свято "Мій Шевченко".